Start

Witaj na stronie Oleje-Budwig.pl
opowiadającej o Diecie dr Budwig,
Oleju lnianym
i Zdrowych naturalnych olejach roślinnych.

Oleje Budwig Dieta dr Budwig Kwiat Lnu

Kwiat Lnu.

Ta Pani o mądrych i dobrych oczach, na górze strony po prawej, to dr. Johanna Budwig, która naukowo opracowała i dokładnie wyjaśniła niesamowite właściwości zdrowotne lnu, a dokładniej mówiąc niesamowite właściwości zdrowotne siemienia lnianego i oleju lnianego.

W swojej książce "The oil-protein diet" dr Budwig napisała:
"Moje doświadczenie w leczeniu pacjentów doprowadziło mnie do następujących wniosków: dziś już nie wystarczy, aby po prostu doradzać ludziom, by unikali szkodliwych tłuszczów i konserwantów chemicznych w żywności. Teraz, zamiast tego radzę im, by trzymali się tak blisko natury, jak to tylko możliwe przy wyborze tłuszczów, owoców, warzyw i zbóż".

Dieta dr Budwig pomaga przywrócić równowagę w organizmie (homeostazę) już  na poziomie komórkowym, czego wynikiem ostatecznie powinna być poprawa stanu zdrowia.

Oleje i produkty polecane
w Diecie dr Budwig
Oleje i produkty dla diety dr Budwig

 

Uwaga

Strona www.dieta-budwig.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat olejów i diety dr Budwig i ich wpływu na zdrowie i leczenie wielu chorób opracowana na podstawie książki Dieta dr Budwig. Autor - dr Raymond Hilu.

Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.
Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na długie i zdrowe życie.

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.